Katalogi firm oświetleniowych

Katalogi Zuiver

Katalog Zuiver 2015Zuiver to ciekawa firma, założona w Holandii, w 1998 roku. Minimalizm, prostota i klasyczne wzornictwo to cechy marki Zuiver i jej produktów, także lamp. Wszystkie produkty są starannie dobrane i zaprojektowane przez niezwykle kreatywny zespół projektowy Zuivera, który dba także o to by wypuszczane produkty były w zgodzie z aktualnie panującymi trendami. W przypadku Zuivera bardzo często zdarza się jednak, że to oni kreują modę i wyznaczają trendy.
Aktualnie marka Zuiver, rozpoznawana jest w ponad dwudziestu krajach. Z uwagi na dynamiczny rozwój i regularne wypuszczenie na rynek świetnych produktów, mebli, lamp, dodatków – liczba ta stale rośnie. Na tej stronie udostępniamy najnowszy katalog Zuiver. Warto zapoznać się z ofertą tej marki.

Firma Zuiver

posiada kilka topowych i rozpoznawalnych wzorów na rynku oświetleniowym m.in. Tripod Wood White. Ta i inne lampy dostępne są na stronie sklepu Planeta Światła.

Wartymi zwrócenia uwagi są także fotele i krzesła tej holenderskiej firmy. Fotele Zuivera, znajdziesz na stronie fotele-sklep.pl.